9 Ekim 2016 Pazar

Kararsız Yazı

Selamlar pek sevgili okuyucular :D

Bugün sizlere birisinden bahsedecektim lakin durup düşününce dedim ''D.S.K. sen o kişiden bahsetmesine bahsedeceksin ama ya yaptığın dedikoduya girerse ya o kişinin hakkına girersen.'' gibi düşünceler geldi ve vicdanım rahatsız oldu.

Hatta bu konuyla ilgili bir hadis vardı sanırım ''...Eğer bir şeyi yaparken kalbiniz rahatsız oluyorsa o yapacağınız şey kötüdür.'' tam cümlesi cümlesine değil ama manasına en yakın şekilde yazmaya çalıştım.

alıntı


Aslında en kısaca şöyle bahsedebilirim:

Benden yedi yaş küçük bir kıza onunla birlikte gitmek istemediğimi söyledim ve sanırım kız yanlış anladı. Ya anlıyorum genç konuşmaları, fikirleri yaşına göre işte aradaki kuşak mı diyeyim yaş mı diyeyim fark yüzünden kızla samimi olmak istemedim kafalar uyuşmuyor çünkü e eğer o gün birlikte gitseydik bunun arkası kesilmeyecekti ve muhtemelen benle yakın olmak isteyecekti hemen ortama alışmayan daha doğrusu insanlarla kolay iletişim kuramayan birisi sanırım tek arkadaş potansiyeli bende onu reddettim ama ne yapabilirim çok sıkıldım yanında ve bu yüzdende belki pek kibar olmasa da mesafeyi koydum. :)

Öyle işte sizde ne var ne yok bakalım? :D
Tasarım:Sawako Kuronuma