21 Ekim 2015 Çarşamba

İçimi Dökmeye Geldim

İnsan bazen duruma ayak uydurup, hissetmediği şeyleri hissediyormuş gibi söylüyor. Yada hayatta yapmayacağı bir şeyi içinde bulunduğu durumun verdiği gazla ''Yaparım tabii ki de.'' diyebiliyor.

Hani ortada dönen espriyi anlamazsınız ama milletin gülmesine gülersiniz ya bahsettiğim durumda öyle bir şey işte. Bazen bir şey başınıza ilk defa gelir ve siz bu durumdan çok memnunsunuzdur bu yüzden de tam olarak ne hissettiğinizi bilmeden duygularınızı doğru dürüst ölçmeden durumun güzelliğinden dolayı yalan söylersiniz ama farkında bile değilsinizdir.

Ne zaman ki bulutların üstünden gerçeklerin kucağına iner o zaman dank eder kafanıza hak etmeyen birisinin totosunu nirvanaya çıkarmışsınızdır bir kere. Sonra mı? Karşınızdakinin ilk başlarda olduğu gibi sadece iyi yönlerine bakamazsınız artık. Sizi rahatsız eden tarafları olduğunu fark edersiniz. Ama hayatınızın merkezinde olduğu için, hemen sırtınızı dönüp gitmek yerine, uyarırsınız ''Yapma böyle'' diye ama sonuç kendinizi değersiz hissettmekten öteye gitmez.

Artık uğraşmanın faydası yoktur. Daha doğrusu neden uğraştığınızı sorgularsınız. Çünkü farkına varmışsınızdır başta yaptığınız hatanın pişman olursunuz. Sonra kıçına tekmeyi vurursunuz ama buna rağmen kıçına tekmeyi yiyen kendiniz gibi hissedersiniz.

Böyle işte pek sevgili okurlar. Yazı biraz kızım sana söylüyorum gelinim sen anla gibi olmuş :D Neyse geldim ben biliyorum pek merak edilmedim ama en azından bir kişi bile varsa geldim ben kankeyta <3 :D
Tasarım:Sawako Kuronuma