14 Ağustos 2015 Cuma

Üzülünce Naparım: Mim

Aslında başlığa farklı bir şey yazmak isterdim ama günün bu saatlerinde hayal gücüm kapalı oluyor sanırım :D Neyse şimdi beni mimleyen pek şeker komşum Sılaya teşekkürlerimi sunarken onun mimine de şuradan ulaşabilirsiniz diyerek geçiyorum mime:

Alıntı
Efenim mimin tek sorusu var oda: Üzülünce ne yaparsın?

Hımm aslında kazık bir soru bence Sıla komşumunda dediği gibi üzüldüğüm şeye göre değişiyor. Yada bir konuda üzülmüyormuş gibi yaptığımda oluyor. Karşımdaki o konuyla ilgili şaka falan yapınca üzülmüyormuş gibi davrandığımdan kalbim kırılsa da belli etmiyorum.

Ama genel olarak düşünürsek bir şeye üzüldüğümde yüzüm hemen düşer engelleyemiyorum bu durumu. Üzüldüğüm şey küçük bir şeyse moralimi hemen düzeltebilirim. Ama daha büyük bir şeyse günlerce bulduğum bahanelerle kendime telkinde bulunurum. Tabii her zaman kendimi ikna edemiyorum bu yüzden de ağladığım oluyor. Bir de yeni kararlar alırım üzüldüğüm konuyla ilgili ama eğer sözümde duramadıysam dua ederim sıkıntım için. Çok şükür en son sıkıntımdan kurtuldum böylelikle :)

İşte böyle sayın okuyucu çok çok büyük bir şey olmadıkça kafama takan biri değilimdir ben, genelde moralim bozulursa akabinde keyfimi yerine getirecek şeyler bulurum. Gerçi gün içinde modum sürekli değişir benim. Bir bakarsın keyfim yerinde milleti gülmekten kırıp geçiriyorum bir bakarsın dokunsan ağlayacağım :D

Eveeet şimdi bu mimi üstüne alınan herkese pasladım. (Hı yine totoma zor geldi :P)
Tasarım:Sawako Kuronuma