6 Ağustos 2015 Perşembe

Hayaller Hayaller

Alıntı
Kırk üçüncü yaşıma basmama iki ay falan var. Vakit öğleden sonra, mevsimlerden ise sonbahardayız taktım koluma oğlumu geziyoruz beraber. Ben yirmilik kızlara taş çıkartan fiziğimle (!) girdim oğlumun koluna kuğu gibi süzülüyorum.

Bugünü kendimize ayırdık ana - oğul günü yapacağız beraber gezeceğiz, yemek yiyeceğiz ve daha ne istersek onu yapacağız.

Babası gibi boylu poslu çok yakışıklı bir oğlum var gören kızlar dönüp bir daha bakıyorlar. Oğlum ise hiç birine pas vermiyor hahahha

Bugünü istediğimiz gibi tam bir ana - oğul günü olarak tamamlıyoruz. Çok eğleniyor ve ilk fırsatta tekrarlamak için anlaşıyoruz. Eve giderken hala büyümekte olan kocamın gönlünü almak için en sevdiği pastadan almayı da ihmal etmiyoruz.

Ay hhaha şu üstteki satırları yazarken aynı anda hayal de edince sırıtarak yazdım bu şapşahane mimi :D Sevgili blogger Şehrazat şu postunda mimlemiş beni bende davete icabet edip, daha fazla geciktirmeden yazayım istedim.

Şimdi bu mim;

Bollywood Terapi komşucuğuma ve Merveciğime pasladım. Tabii yapmak isteyen başka komşular için de mimin ucunu açık bıraktım. Ben yaparken çok eğlendim İnşAllah siz de çok eğlenirsiniz canlar :D
Tasarım:Sawako Kuronuma