12 Mayıs 2015 Salı

Cee Eee

Bu aralar yine hastalıktan kırılıyorum. Yok aslında iyileşme sürecindeyim ve kahretsin ki bu zamanlarda burnum zırt pırt kanıyor.

Şimdi iyileşme sürecindeyim bir de güneşin altında fazla kaldım. Burnuma gün doğdu tam olarak iyileşene kadar kanayıp durur.

Alakalı mı? Değil
Tamam o zaman :D
Dün yok önceki gün köye gittik can sıkıntısından. Teyzem ve halam bahçedeydi biz de yanlarına gittik. Hah işte orada onlara yardım ederken burnum faaliyete geçti. Sonrasında da ''Şimdi kanayacak, birazdan kanayacak'' diye korkulu rüyam oldu. Ama köy iyiydi ya bizim gelinle salıncak kurup, sallandık.

Dün de aniden telefon geldi. Bizim gelin ''Hadi hazırlan seni almaya geliyoruz'' dedi. Neyse geldiler (Kuzen bizim gelinin kocası yani, gelin ve  yengem) Birlikte Hisar'a gittik. Tüm şehir ayaklarımızın altında çekirdek çitleyip muhabbet ettik :DD Hava iyice soğumaya başlayınca kalktık oradan.

Sonrasında biraz gezdik ve dönüş yolunda bir şeyler alıp eve geldik annem, teyzemler, halam, yengem hep birlikte afiyetle yedik :))))))

Ayy öyle işte niye anlattım bu sıkıcı şeyleri hiç bilmiyorum. Sanırım blogumu özlediğim için. Yazmak istediğim başka şeyler de var ama dan diye mevzuya girmeyeyim diye bunları anlattım :)))))

Öyle işte kendinize dikkat edin bir de merak ettim ben gibi yaz depresyonunda olan bir başka şanslı (!) var mı acaba?
Tasarım:Sawako Kuronuma