15 Nisan 2015 Çarşamba

Kitap mı? Ben mi?

Dikkat bu bir mim yazısıdır!!! Buradan bu kazık mimi bana paslayan pek sevgili komşum Nabrut'a teşekkürlerimi gönderiyorum :D


alıntı

Bir kitap olsam adı: Bıraksalar Dünya'yı Kurtaracak olurdu sanırım. 

Nasıl bir kitap olurdum: Şimdi bildiğiniz kitapların aksine soru cevaplı muhtemelen iki yüz sayfayı geçmeyen bir kitap olurdum. Neden soru cevaplı diye soran varsa? Nedeni şu; ''Hadi anlat'' deyince zınk diye kalan bir tipim ben o yüzden :D

Kitap kapağında: Sıdıka nın günümüz uyarlaması bir çizimi olurdu. Sonracığıma böyle renkli cıvıl cıvıl hani görenin içini açan cinsten, böyle bir kapağımın olmasını isterdim. :))

Kime ithaf olurdunuz: Pek tabii ben gibi Sıdıka olan hanım kızlara :D

Arka kapak yazısı: Bomboş içeriği ve size herhangi bir şey katmayacak olan, üstüne üstlük hem para hem de zamanınızı çalan, dahası fakir birine yardım yapılması daha hora geçecek olan odunları, israf etmek suretiyle, kitap demeye bin şahit isteyen bu ne idüğü belirsiz şeyi, kim neden basar hala araştırıyoruz.

Ön Söz: 

Çok yararlı bu yüzden mutlaka okunması gereken bir kitap değil elbette. Belki vakit kaybı yada aklınıza gelen daha kötü kelimeleri hak eden bir kitap.

Okuduğunuzda size bir şeyler katmayacak. İçinde altını çizeceğiniz cümleler olmayacak yada size bazı konularda tavsiye vermeyecek.

Yakınlarınıza da  fersah fersah uzak durmalarını söyleyeceksiniz. Belki birileriyle dalga geçmek için hediye edeceksiniz.

Bu kitabı yalnızca;

Sıdıka gibi insanlar anlayıp, benimseyecek ve sevecek. Belki hayatından yaptığı seçimler sonucu pişman olup, bundan mütevellit yaşamından memnun olmayanlar daha pozitif daha ılımlı olmaya çalışacaklar.

Sonlarda neden duygusala bağladığımı anlamadım hehe şey mim bitti :DD

Zevkli ve çok kazıktı fikir kimden çıktı bilmiyorum ama çok zorlandım cevaplarken tebrik ediyorum hazırlayan kişiyi. 

Sıra paslamaya geldi; Sawako, Aslı Seymen, Esra Kaymak, Bollywood Terapi ve Chadaqiel kolay gelsin :)))))Tasarım:Sawako Kuronuma