31 Mart 2015 Salı

Ailemizin Minik Patronları

Bugün zırt pırt kesilen elektrik sayesinde bizim yeğenle baya eğlendik.

Kız beni kendiyle yaşıt sanıyor. E çocuk haklı tabii büyümenin yanından geçmemiş bir teyzesi var sonuçta :D

Alıntı
Şimdi nasıl eğlendik biliyor musunuz? Okuldan direkt bize geldiği için ödevleri varmış. Hah o ödevleri yaparken pat elektrik gitti. Oyuncak fenerle güç bela ödevlerini tamamlarken diğer odadakilerin mum yaktığını fark ettim. (O kısmı cidden hatırlamıyorum) Hemen bir tane mum alıp bizim olduğumuz odayı aydınlattım. Neyse  kız mum ışığında ödev tamamlamaya çalışırken duvardaki  gölgesini fark edip ''A gölgeme bak çok komik'' dedi.

O ara ödevi bittiği için karşıdaki duvara biraz daha yaklaşıp, ellerimizle acayip şekiller yapıp duvardaki gölgesine baktık. Neye benzettiysek mesela korkunç bir yaratık diyelim seslerimizle de destekleyip gölgeleri kavga ettirdik :D (Aslında çok cozuttuk da ben normal olanı söyledim :D)

Neyse derken elektrik geldi. Diğer odada olan yengem ve kuzenimde  bizim yanımıza geldiler daha doğrusu  yeğenim zorla getirdi çünkü takmış ''Öğretmencilik oynayalım'' diye diğer odadan öğrenci topladı :D E oynadık tabii :DDD Ama çok komikti. Yeğenim olayı ciddiye almak suretiyle, muhtemelen kendi öğretmeninden duyduğu şeyleri bize söylemeye başladı. Çok despottu en ufak bir cıvıklığa tahammülü yoktu. E haliyle o hali çok komikti biz güldükçe de sinir krizi geçirdi :D

NOT: Bu arada sınıfın örnek öğrencisiydim. Yoksa yeğenim... Neyse :DD
Tasarım:Sawako Kuronuma