9 Şubat 2015 Pazartesi

D.S.K.'nin Dramı

Seneler evvel bir arkadaşım bana ''Gizemlisin'' demişti. Mesajdan sonra durup düşündüm ve dedim ki kendi kendime;

-Kim ben mi gizemliyim?

Sanırım arkadaşıma da sordum neye dayanarak böyle dediğini lakin cevabını hatırlamıyorum.

Ama yok gizemli falan değilim. Başıma bir şey gelsin hemen birine anlatırım. Kendime sakladığım bir sırrım yok benim. Aslında şikayetçiyim bu durumdan yalnızca bana ait bir şeyin olmasını çok isterdim. Ama ağzında bakla ıslanmayan biri olarak imkansız bir durum benim için.

Bak çok iyi sır saklarım mesela iki tane unutmadığım sırrı saymazsak genelde bana söyleneni unuturum zaten :D Ha unutmasam da sorun değil her türlü saklarım. Yeri geldiği zaman sırrını bildiğim o kişiyle ters düşsek bile hatta daha kötüsü arkadaşlığımızı bitirsek bile bendeki sırrını hala korurum.

Bir aralar yeni tanıdığım insanlar hemen özel sayılabilecek bir durumu bana anlatırlardı. Şaşırırdım o insanlara yahu belki bir gün kullanacağım o söylediğin şeyi sana karşı ne biliyorsun? Gerçi hiç öyle bir şey yapmadım ama şaşırmaktan da kendimi alamadım ne yalan söyleyeyim.

Ama şöyle de güzel bir şey var ki ben genelde kuzene anlatırım işte özel sayılabilecek o durumları o da sağ olsun itinayla unutur :DD

Bir de başına bir olay gelince bunu bloga yazarken üstü kapalı anlatanlara çok özeniyorum yada daha doğrusu öyle yazıları okumayı daha çok seviyorum ama her zaman değil.

Velhasıl kelam bir parça gizemli kalabilmeyi çok isterdim. Gerçi sırlarımı bilen insanlar eğer o sırları unutmuşlarsa hala gizemli sayılabilir miyim ki? :DD
Tasarım:Sawako Kuronuma