6 Ağustos 2015 Perşembe

Hayaller Hayaller

Alıntı
Kırk üçüncü yaşıma basmama iki ay falan var. Vakit öğleden sonra, mevsimlerden ise sonbahardayız taktım koluma oğlumu geziyoruz beraber. Ben yirmilik kızlara taş çıkartan fiziğimle (!) girdim oğlumun koluna kuğu gibi süzülüyorum.

Bugünü kendimize ayırdık ana - oğul günü yapacağız beraber gezeceğiz, yemek yiyeceğiz ve daha ne istersek onu yapacağız.

Babası gibi boylu poslu çok yakışıklı bir oğlum var gören kızlar dönüp bir daha bakıyorlar. Oğlum ise hiç birine pas vermiyor hahahha

Bugünü istediğimiz gibi tam bir ana - oğul günü olarak tamamlıyoruz. Çok eğleniyor ve ilk fırsatta tekrarlamak için anlaşıyoruz. Eve giderken hala büyümekte olan kocamın gönlünü almak için en sevdiği pastadan almayı da ihmal etmiyoruz.

Ay hhaha şu üstteki satırları yazarken aynı anda hayal de edince sırıtarak yazdım bu şapşahane mimi :D Sevgili blogger Şehrazat şu postunda mimlemiş beni bende davete icabet edip, daha fazla geciktirmeden yazayım istedim.

Şimdi bu mim;

Bollywood Terapi komşucuğuma ve Merveciğime pasladım. Tabii yapmak isteyen başka komşular için de mimin ucunu açık bıraktım. Ben yaparken çok eğlendim İnşAllah siz de çok eğlenirsiniz canlar :D

8 yorum:

 1. Ay harika hayalmiş...
  Gerçek olsun dilerim... :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşAllah komşum hepimizin hayalleri gerçek olsun :D

   Sil
 2. Mim'ime cevap verdiğin için ne kadar mutlu olduğumu bilemezsin, canım. Çok güzel olmuş, ellerine sağlık. Beraber ilerleyen mim'lerde de yazarız İnşallah. Okurken yüzümde koskocaman bir gülümseme vardı. Tekrar çok teşekkürler ! :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rica ederim komşum. Asıl bu güzel mimi bana pasladığın için be teşekkür derim :D İnşAllah daha nice mimlerde görüşürüz :D

   Sil
 3. Bak sen demek erkek evlat istiyorsun hayırlısı gülüm hayırlısı bu işler :)
  Pasını aldım. En kısa sürede değil belki ama günün birinde yapacağım inşallah :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sen mimi unutmadan yap da komşum artık ne zaman önemli değil :D

   Aynen canım hayırlısı bu işler. Rabbim hayırlısıyla gönlümüzdekini versin İnşAllah :)

   Sil
 4. Ne kadar hoş bir mimmiş bu hemen en kısa zamanda yapacağım ^^ Yazın çok tatlı olmuş Hatice'cim umarım bu hayaline kavuşursun :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O zaman en kısa sürede bekliyorum canım. Amin Merveciğim herkes kavuşsun hayaline İnşAllah :)

   Sil

Hoş Geldin O Kadar Geldin Yorum Yap Öyle Git :DD

Tasarım:Sawako Kuronuma