29 Mart 2015 Pazar

Hafta Sonu Neler Yapıyorsunuz?Ay napayım canım bazen evde pinekliyorum, bazen de arkadaşlarla beraber o mağaza senin bu mağaza benim geziyoruz. Bazen bir arkadaşa oturmaya gidiyoruz falan. Yaz olduğu zaman da düğün düğün geziyoruz.

Diyom inanmıyonuz öyle ekşınlı bir hayatım yok benim. Ama karakterim sayesinde yada burcumdan mütevellit sanırım kendime yapacak bir uğraş mutlaka buluyorum :D Imm şu Hint filmindeki İşhan gibi daha çok (Nasıl anlatacağımı bilemedim filmi izleyin öyle konuşalım. :D)

Gelelim durup dururken hafta sonu yediğim haltları size niye söyledim? Benim suçum yok komşum Gri Lady böyle bir mim hazırlayıp, ''Ben neler yaptığımı anlattım sıra sizde.'' demiş. E bize de yazmak düştü naparsın el mahkum :D

Pasladıklarım ise okuyan tüm blogdaşlarım. Eğer blogunuz yoksa çabuk hemen bir tane açın ve bu mimi yapın sonradan blogla kopamayacaksınız zaten :D

4 yorum:

 1. Teşekkürler canım :) Ne güzel yapacak birşeyler buluyor oluşun. Kocamaaannn sevgilerimle :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rica ederim komşum :) Evet bulmaya çalışıyorum yoksa sıkıntıdan patlarım sanırım sanırım :D Benden de koca koca kocaaamaaann sevgiler :)

   Sil
 2. hepimiz bazen ishan dan hallice olabiliyoruz yahu :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen canım ama çocuk eğlenmeyi biliyordu gerçi hönkürerek ağlattı o ayrı mesele :D

   Sil

Hoş Geldin O Kadar Geldin Yorum Yap Öyle Git :DD

Tasarım:Sawako Kuronuma