21 Eylül 2014 Pazar

Türkan Şoray Giflerim

Bugün yazasım var tutmayın beni :D Aslında bu gifleri yapalı uzun bir zaman oldu hatta google+ hesabımda paylaştım neyse içimden geldi burdanda paylaşmak istiyorum. :DD

Bu gifi ve diğer paylaşacağım iki gifi de film videosundan yaptım. Yalnız bu gif diğerlerine göre yapımı daha kolay olandı.


Bu gif ise aynı filmden hatta üstteki gifin bir kaç dakika önce ki sahnesi. Bu gifi yapmak çok zordu çünkü bütün mimiklerini yakalamak uff düşündükçe sıkıldım :D Kaydetme ve birleştirmede sıkıntı yaşamadım Allah'tan.


Bu gif ise Karagözlüm filminden şu kısacık gif belki bir saatimi almıştır.


Gif gerçekten sabır işi şuan bu gifleri yaparken ki halimi düşündüm de nasıl sabretmişim şaşıyorum. Görüntü rengini ayarlamak, fotoğrafları kırpmak sonra birleştirmek ay yazarken sıkıldım :D Ama tabi görüntü kalitesi pek iyi değil giflerin zaten ilk iki gifin videosunun görüntü kalitesi pek iyi değildi. Elimden geldiğince ayarlamaya çalıştım ama bu kadar oldu. Neyse bunlar acemilik ürünü zamanla daha iyi olurum İnşAllah :)

Öyle işte bu arada Türkan Şoray'ı çok beğeniyorum koyu fanı değilim. Sadece görsel olarak bir de oyunculuğu Devlerin Aşkı bu giflerini yaptığım iki film birbirlerinden güzel. Bu arada İlk gif Zulüm filminden :)


MimEvet uzun bir aradan sonra mim yapmanın sevincini yaşıyorum :D (Giriş yapmaktan nefret ediyorum :P) Daha önce yaptığım O mu Bu mu mimine çok benziyor bu arada canım blogdaşım dördüncü tekile teşekkür ederim (ç)almama izin verdiği için :DD Hadi başlıyorum şakşakşak

-Canan Tan mı Debbie Macomber mı?

İşin aslı ikisini de tanımıyorum. Burdan hayranları varsa kusura bakmasın falan :P O yüzden pas :)

-Küpe mi kolye mi?

Açık ara farkla küpe aşırı seviyorum kolyeyi de severim ama küpe olmazsa olmazım.

-Gelecekteki hedefin nedir?

Plan yapan hedef belirleyen biri olmadım hiç. Anı yaşıyorum ve sanırım gelecekte de anı yaşayan o lükse sahip olan biri olarak hayatını devam ettiren birisi olmak istiyorum.

-Bira mı sigara mı?

İkisi de değil.

-Blogunun ismi neden bu?

Gayet açık daha önceki bir mimde de cevap vermiştim. Kısaca tekrar bahsedecek olursam özentiyim. Blogumuda sırf özentilikten açtım şimdi ise vazgeçilmez oldu benim için.

-Favori makyaj malzemen/malzemelerin?

Çok sık makyaj yapmamakla birlikte rimel ve göz kalemi diyorum. Birde becerebilseydim eyeliner derdim :D

-Gerçek aşk bana göre...

O'dan başkasını görmemektir.

-Yabancı dil mi anadil mi?

Anadil elbette ama diğer dillere de merakım var.

-Kuzey Amerika kıtası Güney Amerika Kıtası mı?

Güney Amerika kıtası çünkü Hawaii orada :DD

-Kurşun kalem mi uçlu kalem mi?

Fark etmez ki kağıda düşüncelerimi dökmemi sağlayan her türlü kalem kabulümdür tükenmez, pilot keçeli yeter ki kalem olsun. Ay aklıma idealinizdeki sevgili nasıl olmalı sorusuna nefes alsın yeter cevabı geldi :DD

Neyse mim bu kadardı isteyen herkese pasladım kolay gelsin :)
Tasarım:Sawako Kuronuma