25 Temmuz 2014 Cuma

KENDİNLE YÜZLEŞ MİMİ

Sevgili komşum mutluluğun dibi beni mimledi çok teşekkür ederim canım. Evet işin ucunda birazda olsa yüzsüzlük var :) Sorular çalışmadığım yerden bakalım ne olacak hadi başlıyorum:

-Geçmişin olmasaydı bugün ortaya koymakta olduğun şey ne olurdu?

Şuan ortaya koymaya çalıştığım bir şey yok ki sadece kendim olarak yaşamaya çalışıyorum.

-Anne ve baban senin için ne ifade ediyor?

Güven, huzur, sığınacak liman.

-İmkansız olduğunu düşündüğün her şeyin kapılarını açmak için ne kadar gönüllü olurdun?

D.S.K. kimdir yazısını okudunuz mu bilmiyorum ben sorunlarımla hemen yüzleşemem. İşte imkansız da benim için kaçılması gereken bir sorun. Ama hayatımda ilk kez kaçmadım ve sonuç hüsran oldu ama hala umudum var. Artık değişim vakti imkansız gibi görünen bir olayın en ufak olma ihtimalini bile değerlendirmek istiyorum.-Şuan sen kimsin ve ne kadar büyük, parlak ve faydalı bir macera ortaya koyacaksın?

Hayatım çok sıkıcı haddinden fazla monoton ama böyle yaşamak benim seçimimdi. Şimdi olsa yine aynı kararı verirdim sanırım. İstediğim gibi yaşama lüksüne sahip olamasam da seçimlerim hep bu yönde oluyor. İstesem de bu huyumu değiştireceğimi sanmıyorum

-Kalbin daha önce kırılmamış olsaydı ne kadar neşeli, inanılmaz, olağanüstü, değerli ve tümüyle doyurucu bir ilişki içinde olurdun?

Benim için biten bitmiştir. Her zaman neşeli ve pozitif olmam buna bağlı sanırım. Evet kalbim kırıldı. Ama hala insanlara güveniyorum. Hala o filmlerdeki aşkı istiyorum.

Çok zorlayıcıydı bu mim. Hislerimi dökmeme yardımcı oldu. Okuyan bütün blogdaşlara pasladım mutlaka yapın :)

Devam Etsin Dediklerimiz Mim

Sevgili Uçay beni Şu yazısında mimlemiş buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. (Ay ne bu resmiyet kasıldım yahu) Efenim mim birazcık(!) eski ama mimin iyisi, kötüsü, yenisi, eskisi olmaz he mi? Konusu ise devam etmesini istediğiniz dizi, film, anime var mı varsa neler? İşte başlıyorum (Nihayet :D)

-Devam etmesini istediğiniz diziler var mı?

Sonları dandik biten bütün diziler devam etmeli bence bir bölüm dahi olsa kafamızdaki soru işaretlerini kaldırmalı ya da görmek istediğimiz tabloyu bize göstermeli. Mesela Pasta dizisi; o kadar ayılıp bayılarak izledim. Gel gör ki öyle bir son nasıl ya diye dumur oldum resmen. Buradan senaristlere sesleniyorum o diziyi güzel hatırlamak istiyorum yardımınıza ihtiyacım var :D

hele tiplere :DD

Seri olarak düşünürsek A Gentleman's Dignity dizisinin devamı olsa bayılarak izlerdim herhalde evlilik hayatları nasıl olurdu kim bilir bizim kırklı çıtırların :D

Kendim birleştirmeye kalktım
Görüntü kirliliği için özür :D

-Devam etmesini istediğiniz filmler var mı?


Hımm düşündüm de My Tutor Friend filminin üçüncüsü çıksa hoş olur gibime geliyor :D Yalnız ikincisini bitiremedim :DD Bir de Japon bir film vardı Prenses ve Hizmetkarı diye onun da devamı gelebilir bence :D Son olarak She Is On Duty filminin devamı olsa zevkle izlerdim sanırım :D

alıntı
alıntı


-Devam etmesini istediğiniz anime var mı?

Evet var Skip Beat çok tuhaf yarım yamalak bitti bence kesinlikle devamı gelmeli. Bir de Gakuen Alice devam etmeli :D

Hımm bu kadardı yapmayan var mı bilmiyorum dediğim gibi baya eski bir mim yinede yapmamış üstüne alınan kimse ona pasladım gitti.

ÖNEMLİ NOT: Dördüncü Tekilim Şahısım senin mimi unutmadım canımcım aklımda sorular biraz kazık ama en kısa sürede yapacağım :D (Tekrar yüzsüzlük yapabilmek için çabalıyor :D)
Tasarım:Sawako Kuronuma