17 Temmuz 2014 Perşembe

Kdrama Sevilesi Diğer Çiftler

Bu aralar -aslında uzun zamandır- başladığım bir kdramanın sonunu getiremedim. Heyecanla beklediğim diziler dahil bir kaç bölümden sonra pat bir şey oldu ve ben her seferinde yarım bıraktım. Bundan dolayı  vakti zamanında ayılıp bayılarak izlediğim dizileri tekrar izlemeye başladım. Kimilerine ise sadece diğer çifti özlediğim için baktığım oldu işte bende birkaçını derleyip sizlerle paylaşıyorum:

Gumiho - Hala ve yönetmen

Bu ikili benim favorimdi. Genelde insanlar çok sıkıcı bulmuş bu ikiliyi lakin benim sahnelerini dört gözle beklediğim çiftti kendileri. Her sahnesi komedili romantikti :DD Şu sıralar bu çift için tekrar bakmayı düşünüyorum bu diziye.

Patronu Koru - Moo Won ve Na Yoon

Şimdi bu ablayı ilk Personal Taste dizisinde görüp etmediğim beddua kalmamıştı. Ama bu diziyle sevdirdi kendini hatta kdrama tarihine ''İkinci kızlarda sevimli olabilir bir kere hıh'' diyerek adını altın harflerle yazdırmıştır :D Dizinin neşe kaynağıydı resmen geçenlerde tekrar baktım hatta bu çift için :D

Wild Romance

Bu kadar şapşirik ama aynı zamanda sevimli bir çift olamaz. Başrolleri de çok sevdim elbette ama bu ikili bambaşkaydı :D Hatta durun aklıma gelen bir repliği caps yapıp paylaşayım okuyun ne kadar orjinal bir çift olduklarını görün :)


:DD çok eğlencelilerdi yahu en kısa zamanda tekar bakmalıyım :D

Heirs - Bo Na ve Chan Young

Heirs dizisine katlanmam -woo bin dışında- bu çifttir. Çok şapşirikti ikisi de özellikle Bo Na :D hele kıskançlıkları çok şekerlerdi yahu. Şimdi ek bilgi gibin bir şey verirsek ben bu diziyi bitiremedim. Woo Bin üzüldükçe sinir oldum Lmh'den daha çok soğudum falan ama nedense aklıma bu çiftte geldi demek ki gerçekten sevmişim :)

AGD - Im Me Ah Ri ve Avukat

Bu diziyi güncel takip ettiğim zamanlar favori çifttim bu ikisi idi. Gerçi hala da öyle kızın aşkından vazgeçmeyişini her fırsatta aşkını ilan edişini çok çok sevdim.Yalnız bu diziye tekrar tekrar baktıkça kim do jin gerçek adıyla Jang Dong Gun karizması da ayrı bir yere sahip oldu bende :D Maalesef  Kim Ha Neul ablayı ya da teyzeyi fazla beğendiğimi söyleyemeyeceğim :/ Neyse her postunu okuduğum bu dizi tekrar tekrar seyredilecek türden bir dizi izleyin yaşlı deyip geçmeyin :)

Secret Garden - Yoon Seul ve Oska
Alıntı
Şimdi efendim ben ne bu dizide ne de The King 2 Hearts dizisinde Ha Ji Won teyzeye ısındım. Fanları kusura bakmasın ya da baksın kadın bana çok itici geliyor.  Diziyi çok sevmesem de  şapşirik çifti beğendim. Oska ve Yoon Seul tam birbirleri için biçilmiş kaftanlardı çok sevdim ikisini de :D

Bu kadardı biliyorum biraz yavan oldu görsel açıdan ama elimden bu kadarı geliyor idare ediverin :D Belki ikinci bir post çıkar bu yazıdan bilemiyorum. Öyle işte kendinize dikkat edin :)


Tasarım:Sawako Kuronuma