10 Temmuz 2014 Perşembe

Sorgu Mimi
Sağ olsun Mervecim beni mimlemiş lakin mimin başında pencere mimi vardı ben şu yazımda yapmıştım bir tane belki aynı mimden bahsediliyordur bilemedim. Neyse ben direkt soruları birazcık garip olan sorgu mimine geçiyorum öhöm :D

-Açık ilişki hakkında ne düşünüyorsunuz?

Baya uzun bir zaman önce bir kalbin iki kişiyi birden sevebileceği bilimsel olarak kanıtlanmış diye bir şey duymuştum. Öyle bir insan için açık ilişki tam ideal yalnız diğer görüştüğü kıskançlık falan yapabilir dikkat etmeli. :D Bence saçma çünkü ben birini sevince gözüm başkasını görmez üstelik ben de çok kıskancım :))

-Eşcinseller arasında marka takıntısı var mı? Giyimine özen gösteren sadece eşcinseller mi dar pantolon giyen biri hakkında hemen eşcinsel bu diye düşünür müsün?

Valla marka takıntısının sadece eşcinsellerde olduğunu düşünmüyorum. Genelde giyimine özen gösterenler marka takılır. Dar pantolon giyenleri eşcinsel diye düşünmezdim ama yakıştırmazdım da Korelileri izleye izleye gözüm alıştı o tür pantolonlara yalnız hala bir erkeğe yakıştırmıyorum dar pantolon.

-Küçükken evcilik oynamayı sever miydin? Bebek oynamayı sever miydin? Daha çok kız arkadaşın mı vardı yoksa erkek arkadaşın mı?

Ben hem bebeklerimle oynar, hem de futbol maçı yapardım. İkisinide severdim. Daha çok erkek arkadaşlar vardı mahallede bizden biraz büyüklerdi ama beraber oynardık. Onun haricinde biz üç kızdık.

-Genelde yabancı müzik mi dinlersin? Dans etmeyi sever misin?
-Fantazilerin var mı?

Genelde Türkçe dinlerim. Dans etmeyi de severim. Tabi yaptığım hareketlere dans denir mi bilmiyorum :P :D

Fantazi kısmına pas diyorum :P

-X'den Next olur mu? Eski sevgiliyle arkadaş kalınabilir mi?

Olanı var çevremde şahit oldum. Ama tabi nasıl ayrıldığına bağlı mesela kimileri ayrıldıktan sonra kıymetini anlıyor partnerinin olunabilir gibime geliyor. Eski sevgiliyle arkadaş kalan var mı bilmiyorum ama bence kalınmaz :)

-Pisavur takıntınız var mı? Beden eğitimi dersleriyle aranız nasıl?

Pisavur kısmına da pas. Beden eğitimi derslerini severdim.

-Sizce eşcinseller narsist midir?

Bence de her insanda narsistlik vardır. Kimilerinde daha fazla olabilir. Eşcinseller de bu kategoriye girebilir bilemedim :P :D

-Bir harem kur deseler haremine alacağın tek kişi?

Her ne kadar ayran gönüllü olsamda birisini çok beğenince diğerlerini gözüm görmüyor dediğim gibi. Neyse cevabım

Kim Woo Bin Yiğidom :DD

Bak nasılda
mutlu oldu :DD

Yapmak isteyen herkese pasladım gitti :)
Tasarım:Sawako Kuronuma