4 Temmuz 2014 Cuma

MİM: HİSLER
Şuan kendime küferdesim var sen kalk o kadar özene bezene mimi yap ne o bir şey denerken sil yanlışlıkla valla sinir oldum kendime hayır denediğim şey oldu ama yok şöyle nasıl olur böyle nasıl olur derken gitti canım mim :( bende tekrar yapmaya karar verdim cevaplarım aklımda çok şükür ama değişiklikler de olabilir tabi :D Hilal'e tekrardan teşekkür ederim hadi başlıyorum:

-En çok kırıldığın incindiğin kelime?

Sevdiklerimden duyduğum olumsuz her söz beni incitir. Bunun haricinde çevremin ya da tanıdıklarımın bilip bilmeden konuşmaları hem kızdırır hem de üzer (Evet evet öncekiyle aynı değil cevabım :P)

-Herkesin kullandığı bir kelime olur ama senin için bir insan olur o özel insan o kelimeyi kullanınca alınırsın ne düşünüyorsun?

Sorudan anladığım kadarıyla; gündelik hayatta herkesin kullandığı bir kelime var ama bu kelime ''öküz'' gibi kötü bir kelime sevdiğim o özel insan yalnız özel dendiği için direkt sevgili olarak anlıyor ve o kelimeyi kullandığına pişman ederim diyorum :D

-Seni en çok duygulandıran şarkı?


Hülya Kirbağ - Dört Mevsim.


Seha Okuş Hasretinle - Yandı Gönlüm

Eylem Aktaş - Zor Yıllar

Yine ilk aklıma gelenleri yazdım :D

-Daha önce seni bırakan biri geldi senden ikinci bir şans istedi sende verdin o şansı ama buna rağmen yine bırakıp gitti.. Şimdi yine pişman (höh) ne yaparsın?

Benim gibi fıstık bir hatun bırakılır mı? :D Hadi bıraktın niye tekrar döndün. Üstelik kabul etmişim seni tekrar niye terk ettin hadi ettin niye barışmak istiyon? Yok yahu kabul etmezdim sanırım. İçimde kalanlar olsa bile kendi yoluma bakmayı tercih ederdim sanırım.

-Nefret mi aşk mı?

Aşk yahu aşk aşk aşk <3 :D

-Birinin kalbini kırdığında gönlünü nasıl alırsın?

Anında alırım durumu kurtarırım öhöm övünmek gibi olmasın :D Ama diyelim ki anında alamadım o zaman devreye duygular girer kalbini kırdığım kişi çok sevdiğim birisiyse mutlaka o gün kendimi affettiririm. Ha eğer o kadar sevdiğim birsi değilse haklıda olsam özür dilerim. Baktım kabul etmiyor kendi haline bırakırım umursamam ama önce mutlaka özür dilerim.

-Nasıl ağlarsın bağırarak mı içine akıtarak mı?

Bazen içime akıtırım bazen de bağırarak olmasa da biraz sesli ağlarım.

- En korktuğun şey?

İzlediğim ve izlemediğim  bütün korku filmleri :DD Sevdiklerimin benden önce ölmesi.

-Ruhun sıkıldığında ne yapmayı seversin? Kendini nasıl sakinleştirir - dinlendirirsin?

Kesinlikle uyuyamam. Şarkı dinlerim, dans ederim, tarif denerim, yazı yazarım aklıma ne eserse onu yapar rahatlarım :D

-Bazen kızılmasından hoşlanırsın peki en çok ne için kızılmasını seversin?

Arkadaşlarımın planlarına dahil olmak istemeyine ''Yapacaksın, mecbursun başka seçeneğin yok ya da döveriz geleceksin.'' gibi tehditvari kızmalarından hoşlanıyorum :DD

-Müzik / şiir / öykü / deneme?

Aynen sorudaki gibi sıralamam :D İlla bir tanesini seçmem lazımsa müzik :D

-En son ne için ağladın?

Bende kalsın.

-Birinde hemen etkilendiğin özellik?

Utangaç olması.

-Dayanamadığın şey?

Yaprak sarması, sütlü tatlılar ve dondurma :DD Olumsuz olarak cevaplayacak olursam başkasının fikrine saygı duymayan insan.-En sevdiğin duygu?

Huzur ve mutluluk.

İşte bitti tekrardan yapmak yine çok güzeldi :D Tekrar okuyan olur mu bilmiyorum gerçi :/ ne güzel diğerinde yorumlaşmıştık :( daha önce yazdığımda mimlemiştim zaten tekrar gerek yok. Yeniden görüşmek dileğiyle <3

NOT: Beni mimlemeye devam edin lütfeeennn :DD
Tasarım:Sawako Kuronuma