18 Haziran 2014 Çarşamba

Biraz Ordan Biraz Burdan...


Resim ne alaka derseniz hem hoşuma gitti hem mevsime uyuyor hemde o kadar karamsarlık bizi baymasın diye :D
pöff ne açıkladım :P
(alıntıdır)


Yahu çok sıkılganım şu günlerde, canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Oturmak, kalkmak, yemek yemek, uyumak, gezmek hiçbir şey aslında bu yazıyı da yazmak istemiyorum ama belki biraz rahatlarım diye yazıyorum.

Yaz geldi ondan sanırsam bu durumum. Hayattan bir bezmişlik var üstümde aslında gezince falan biraz iyi oluyor ama genelde pek gidesim gelmiyor bir yerlere gidince de eve gelesim gelmiyor aman ne bileyim yahu. :D


Geçen halamlara gittik. İki kötü haber aldım çok üzüldüm ya ertesi günde bir akrabanın ameliyat olduğunu öğrendim gerçi şimdi durumu iyi hastahaneden çıktı sanırsam. Rabbim hastalara açil şifalar versin İnşAllah.


Kuzenin düğünü yaklaşıyor şalvar giyecem :D çok merak ediyorum terzi nasıl bir şey çıkardı ortaya hayır provaya falanda gerek yok dedi bakalım ne hale geldi beğendiğim kumaş. Alınca fotoğrafını koyarım belki bahsettiğim şalvarı bilmeyenler için :P


Kitap aldım geçen Görücü Usulü Aşk adı pek fazla beğenmedim. İkincisi de varmış Görücü Usulü Aşk - Vuslat Vakti diye yorumlar çok güzel olduğunu söylüyor. Ama aradan on yıl geçmiş Mehmetle Nazlı mutlu olacak diye Burak ortalarda kalacak nasılda seviyor kızı. :( Üstelik iki tane de çocukları var. :( Yorumlardan değilde yazar olayı nasıl bağladı onu çok merak ettim. Ha bak asıl bahsi geçen Vuslat Burak içinmiş meğer vuhuu nasıl güzel olur o zaman :)


Vallaha yazmak rahatlatıyor yahu cümlelerime son verirken benden ruh halime gelsin :D


http://www.youtube.com/watch?v=BEp4jlKcjS8

Video yüklenmedi bende link atmak zorunda kaldım :(       (Candan Erçetin - Ben Kimim?)
Tasarım:Sawako Kuronuma