16 Haziran 2014 Pazartesi

İkinci Mimim - Pencere Mimi :D

Daha önce deepin blogunda görmüştüm bu mimi en altta yapmak isteyen herkese pasladım deyince yapayım diyerekten pencereye koştum ama dışarıda bir Allah'ın kulu yoktu balkona falan çıktım ama nafile sokağa çıkmayada erindim derken kaldı :D bugünde sevgili Dördüncü Tekil Şahısın blogunu okurken beni de mimlediğini gördüm hemen koştum pencereye Allah'tan bu sefer bir kaç insan vardı :)

Şimdi mimin konusu şu: ''Blog başından kalkıp pencereyi açıyoruz veya balkon olmadı sokağa çıkıp dışarı bakıyoruz. Gözümüze ilk görünen kişiyi seçip inceliyoruz. Cinsiyetini ve üzerindeki giysiyi yazıyoruz, ne yaptığına bakıyoruz.''


Alıntıdır


Bu yazıyı tekrar okuduktan sonra direkt pencereye yöneldim. Başta dedeyle torun takıldı gözüme ama diğer evin çatısı yüzünden tam olarak göremedim onları :( sonra karşıdan gelen anne kız dikkatimi çekti.

Kadın kısa saçlı ve gözlüklüydü. Altında gri eşofmanı üstüne de ise siyah bir tişört ve bordo spor bir yeleği vardı. Telefonla konuşuyordu yanlış duymadıysam havalar hakkında konuşuyorlardı :DD uzaklaşırken küçük kızı beni gördü yakalandım :DD neyse ki hemen içeri girdim gerçi bir daha ne zaman görcem ki zaten :)

Böyle işte mimin sonuna geldim çok zevkliydi sevdim ben bu mim işini <3 şimdi bu mimi:

elmas kalemBir Deli'den İnciler ve yapmak isteyen blogdaşlara pasladım gitti kolay gelsin :)

Tasarım:Sawako Kuronuma