21 Eylül 2014 Pazar

Türkan Şoray Giflerim

Bugün yazasım var tutmayın beni :D Aslında bu gifleri yapalı uzun bir zaman oldu hatta google+ hesabımda paylaştım neyse içimden geldi burdanda paylaşmak istiyorum. :DD

Bu gifi ve diğer paylaşacağım iki gifi de film videosundan yaptım. Yalnız bu gif diğerlerine göre yapımı daha kolay olandı.


Bu gif ise aynı filmden hatta üstteki gifin bir kaç dakika önce ki sahnesi. Bu gifi yapmak çok zordu çünkü bütün mimiklerini yakalamak uff düşündükçe sıkıldım :D Kaydetme ve birleştirmede sıkıntı yaşamadım Allah'tan.


Bu gif ise Karagözlüm filminden şu kısacık gif belki bir saatimi almıştır.


Gif gerçekten sabır işi şuan bu gifleri yaparken ki halimi düşündüm de nasıl sabretmişim şaşıyorum. Görüntü rengini ayarlamak, fotoğrafları kırpmak sonra birleştirmek ay yazarken sıkıldım :D Ama tabi görüntü kalitesi pek iyi değil giflerin zaten ilk iki gifin videosunun görüntü kalitesi pek iyi değildi. Elimden geldiğince ayarlamaya çalıştım ama bu kadar oldu. Neyse bunlar acemilik ürünü zamanla daha iyi olurum İnşAllah :)

Öyle işte bu arada Türkan Şoray'ı çok beğeniyorum koyu fanı değilim. Sadece görsel olarak bir de oyunculuğu Devlerin Aşkı bu giflerini yaptığım iki film birbirlerinden güzel. Bu arada İlk gif Zulüm filminden :)


6 yorum:

 1. aaaa bende Türkanı çok severim :):):) güzel kadın vesselam:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen bundan sonrada gif işine Türkan ablayla devam etmeyi düşünüyorum :))))))))

   Sil
 2. güzel olmuş ama ben gif işine hiç bulaşmıyorum insanı çileden çıkarıyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haklısın hareketleri saniyeler süren anlık resim bir saat belki daha çok vakit harcamana neden oluyor ama ben seviyorum bu tarz işlerle uğraşmayı ve devam etmeyi düşünüyorum :)

   Bu arada hoş geldin komşu :)

   Sil
 3. Ayy böyle şeyleri hiç beceremem sabrım da yoktur zaten :D
  Sen iyi sabretmişsin.Ben hazır olanlardan çalıyorum genelde :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben uğraşmayı sevdiğim için sabretmek kolay oldu ama en sıkıldığım yer fotoları kırparken mimikleri yakalamak oldu :)

   Sil

Hoş Geldin O Kadar Geldin Yorum Yap Öyle Git :DD

Tasarım:Sawako Kuronuma