11 Temmuz 2014 Cuma

Beş Kelime Mimi

Evet yine bir mim yapmanın mutluluk sarhoşluğuyla yazıyorum bu satırları :D Canımcım Dördüncü Tekil arkadaşımdan rica ettim bu mim için (Hala yüzsüzlük demiyo pes :D) çünkü çok beğendim hemende yapmaya koyuldum :D hadi başlıyorum:

AŞK

Bence aşk çok geniş bir duygu. Yani bir insan Allah'a sonra, her hangi bir filme, kitaba, resme, yemeğe, eşyaya, ülkeye, şehre, söze vs. aklınıza gelebilecek her şeye aşık olabilir. Ama bunların haricinde karşı cinsin birbirlerine hissettiklerinden biri de aşktır. Yalnız karşılıklı olması bence en makbulüdür. İnsan üzüldükten sonra anlıyor.

HAYAT

Her şeyi ciddiye alacak kadar değerli. Hiçbir şeyi ciddiye almayacak kadar da değersiz değildir.

UMUT

Umut her zaman için her şeyde vardır. Bence insan ''Artık hiçbir şeyden umudum kalmadı'' dediği zaman bile içinde umut taşıyordur. Çünkü ne olursa olsun yaşamayı herkes sever ve her zaman bir umuda tutunur diye düşünüyorum.

ACI

İnsanın olgunlaşmasında tecrübe sahibi olmasında rolü büyük (Edebiyata gel :D) İnsan acı çekecek ki büyüsün, olgunlaşsın elindekinin kıymetini anlasın hatalarından ders alsın dimi ama :)

GÜLMEK
Bu capslere çok gülüyom ya
belki seni de gülümsetir :D
alıntı
Eşittir D.S.K. :) gülmek güzeldir kalori yakarsın :D Nedense en zorlandığım kelime bu oldu. Aslında sürekli gülen  bir insanım ya da güler yüzlü müydü o kelime bilemedim. Ama dediğim gibi gülmek güzeldir. Hala çocuk yanınızı kaybetmediğinize işarettir bence. Tabi içten gülümsemeyi kastediyorum. Her daim gülün İnşAllah.

Bir mim daha bitti şu bu demek daha doğrusu bağlantı eklemek zor geldi. Beğenen, isteyen yapsın :) Neyse ben gittim. Kendinize iyi davranın :D4 yorum:

 1. Yüzsüzlük olmadığı konusunda hala kararlıyım :D
  Aşkın karşılıklı olmayanı çok boktan cidden ya :(
  Sen hep gül tatlışım benim :*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canımcım sen şimdi yüzsüzlük diye bir kelimeyle ilk defa tanıştığın için sana rica falan gibi gelebilir yaptığım ama ben düpedüz yüzsüzlük yaptım sana :DD

   Aynen canım öyle aşk hem can yakıyor hem gurursuz yapıyor seni kendine kızsan da karşı tarafın hareketlerine, sözlerine kırılsan da her daim kolların kalbin açık bekletiyor aşk denen illet.

   Hep beraber canım (böylede düşünceli bir insanım :D)

   Sil
 2. Umutu ne güzel açıklamışsın ya :)
  AŞK çok yönlü ve tabiki karşılıklısı makbul.
  Karşılıksızı eziyet...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim :)

   Aynen karşılıksızı eziyet :( ama buna rağmen karşındakine kızamamak daha doğrusu ondan vazgeçememek daha büyük eziyet :(

   Sil

Hoş Geldin O Kadar Geldin Yorum Yap Öyle Git :DD

Tasarım:Sawako Kuronuma